Skip to Content


آغاز بارش باران در استان یزد


بارش باران از صبح روز شنبه در برخی از مناطق استان یزد آغاز شده و آنطور که اداره کل هواشناسی استان اعلام کرده این موج تا امشب اغلب مناطق این خطه را در بر می گیرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از ایرنا، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان روز شنبه به ایرنا گفت: بارشها در ارتفاعات به صورت برف است و طی این ساعات شاهد وزش باد شدید بویژه در مناطق شرقی نیز خواهیم بود.
محمد رضا شیرغلامی افزود: تا صبح امروز در بهاباد هشت دهم میلیمتر، مهریز سه دهم میلیمتر و هرات هشت دهم میلیمتر باران باریده است.

به گفته وی موج جدیدی هم از بعد از ظهر فردا وارد استان می شود که تا پیش ازظهر دوشنبه ادامه دارد که پیامد آن وزش باد شدید و احتمال بارش باران و برف خواهد بود و صبح سه شنبه نیز شاهد کاهش دما خواهیم بود.

این کارشناس، تفاوت دمای هوا در شهر یزد در روز پنجشنبه و جمعه را 11 درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: دمای هوای یزد در روز پنجشنبه 22 درجه سانتیگراد بالای صفر بود که جمعه به 11 درجه سانتیگراد رسیده است.

وی سرعت وزش طوفان در روز پنجشنبه در بهاباد را 115 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و گفت: این طوفان در عقدا 90، میبد و ابرکوه 83 و یزد 72 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

شیرغلامی، گرمترین نقطه استان را مروست با 19 درجه سانتیگراد بالای صفر و سردترین منطقه را تفت و گاریزت با منفی سه درجه اعلام کرد. 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری