اعلام برنامه های بهزیستی استان یزد در هفته ملی کودک - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Contentمعاون امور اجتماعی بهزیستی استان یزد با اشاره به 16 مهرماه روزجهانی کودک گفت: به همین مناسبت بهزیستی 15 لغایت 21 مهرماه را با شعار « هر کودک نشانه نشانی خدا» به عنوان گرامیداشت هفته ملی کودک در نظر گرفته است.

به گزارش یزدبانوبه نقل ازاداره کل بهزیستی استان یزد؛معاون امور اجتماعی بهزیستی استان یزد گفت: شنبه 15 مهرماه با عنوان کودک، زیر چتر ایمان، یکشنبه 16 مهرماه، با عنوان کودک در پناه خانواده، دو شنبه 17 مهرماه، با عنوان کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی، سه شنبه 18 مهرماه، با عنوان کودک، سلامت و ایمنی، چهارشنبه 19 مهرماه، با عنوان کودک و فن آوری های نوین،  پنجشنبه 20 مهرماه، با عنوان کودک، کتاب و محصولات فرهنگی، جمعه 21 مهرماه، با عنوان مفهوم کودک  نامگذاری شده است.
جمال پایه دار اجرای طرح یک وعده غذای گرم در روستامهدها و مهدهای مناطق آسیب خیز را برنامه آغازین این هفته ذکر کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه عکس و نقاشی با موضوع محرم، ارائه خدمات غربالگری شنوایی و بینایی در مراکز تعیین شده بهزیستی، بازدید کودکان از امکان تاریخی و گردشگری استان و... از جمله برنامه های بهزیستی در هفته کودک اعلام کرد.
وی همچنین از ارائه خدمات رایگان توانبخشی و مشاوره ای به کودکان در این هفته خبر داد و گفت: کلیه کودکان با مراجعه به مراکز توانبخشی و مشاوره ای دولتی تحت نظارت بهزیستی می توانند به صورت رایگان خدمات دریافت کنند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری