Skip to Content

امام جمعه یزد:


امام جمعه یزد با بیان اینکه فضای شهری یزد برای میزبانی از ماه رمضان آماده نیست گفت: اعضای شورای شهر یزد دست از اختلافات خود بردارند.

یزدبانو؛ آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در گفت و گویی که به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه خداست و همه در این ماه میهمان خداوند هستیم اظهار داشت: این ماه مبارک شرایط خاصی داریم و همه باید به این شرایط حساسیت ویژه ای داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان، مدیران و تمام افرادی که مسئولیت دیگر افراد را بر عهده دارند و همچنین پدران و مادران باید شرایط را برای افرادی که مسئولیت آنها برگردنشان است فراهم کنند تا بتوانند به خوبی روزه های خود را بگیرند.

اعضای شورای شهر یزد دست از اختلافات خود بردارند / مردم در حال ناامید شدن از خدمات شهری هستند

ناصری یزدی به مسائل مرتبط با مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: از اعضای شورای شهر یزد می خواهم که در این ایام و به حرمت ماه مبارک رمضان دست از اختلافات خود بردارند و بیش از پیش به مسائل شهری توجه کنند چرا که الان مردم در سطح شهر با مشکلاتی مواجه هستند که باید این مشکلات برطرف شود.

امام جمعه یزد ادامه داد: به ویژه در بحث شهردار بارها تاکید کردیم که سراغ افرادی بروید که مشکلی برای تایید شدن نداشته باشند چرا که با این کارهایی که تا به الان انجام شده هم حیثیت افراد را زیر سوال برده اید و هم سوابق و شخصیت آنها زیر سوال رفته است.

وی تاکید کرد: الان شایعات بسیاری در این زمینه مطرح شده و شهر هم در حال پیدا کردن اضطراب سیاسی و اجتماعی است و مردم نگرانی های بسیاری در ارتباط با مسائل شهری به دست آورده اند.

تا به الان تنها تذکر دادم؛ الان زمان آن است که از اختلافات دست بردارید

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: تا به الان من مراعات کردم و تنها به تذکر دادن به اعضای شورای شهر و مسئولان مرتبط اکتفا کردم ولی الان دیگر زمان آن است که اعضای شورا هم توجه بیشتری به اهمیت موضوع داشته باشند.

ناصری یزدی گفت: به دلیل مسائلی که به وجود آمده برخی شک کرده اند که آیا واقعا اعضای شورا در حال خدمت به مردم هستند یا دنبال مسائل سیاسی هستند و نمی خواهند از افرادی که مشکل قانونی ندارند استفاده کنند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: به هر صورت ماه رمضان باید برای مردم آرامش داشته باشد و اعضای شورای شهر هم دست از اختلافات خود بردارند و نسبت به رفع این مشکلات با توجه به نیازهای شهر و مردم حرکت کنند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری