Skip to Content

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد:


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اعتقاد به شعار «ما می‌توانیم» حماسه‌های بزرگی خلق کردند.

به گزارش خبرنگار یزد بانو، «سرتیپ دوم پاسدار رضا هدایتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد در مراسم گرامیداشت سوم خردادماه خاطرنشان کرد: یکی از شعارها و اعتقادات برجسته رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی «ما می‌توانیم» بود که آن‌ها با توکل به خدا جامه عمل پوشانده و حماسه‌های بزرگی چون حماسه سوم خرداد آفریدند.

وی با بیان اینکه یکی از عوامل مهم در فتح خرمشهر حضور پررنگ آحاد مردم در کنار ارتش، سپاه و بسیج بود، اظهار کرد: روز آزادی خرمشهر، یک روز ملی است؛ چراکه فتح خرمشهر به‌واسطه حضور آحاد مردم، ارتش، سپاه، قرارگاه‌های قدس، فتح، فجر و نصر به دست آمد.

هدایتی با تأکید بر ضرورت ثبت و گسترش دلاوری‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: تاریخ نویسان، فیلم‌سازان و شاعران هنوز نتوانسته‌اند آن‌طور که شایسته و بایسته است رشادت‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس را به تصویر بکشند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با اشاره به نقش زنان در دوران دفاع مقدس چه در خطوط مقدم و چه در پشتیبانی از جبهه‌ها اذعان کرد: زنان در دوران دفاع مقدس مسئولیت خود را به‌خوبی انجام داده‌اند و زنان امروز هم باید به تأسی از آن‌ها در تحقق جامعه آرمانی کوشا باشند.

انتهای پیام/ش

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری