Skip to Content

نماینده مردم یزد در مجلس:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تبیعت بی چون و چرا از ولایت فقیه،‌گفت: موثرترین عامل پایداری انقلاب اسلامی تبعیت بی‌چون و چرا از ولایت فقیه است.

یزدبانو؛ «سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی» در پنجمین نشست شورای سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان یزد با اشاره به رسالت مهم مسئولان در راستای به ثمر رساندن انقلاب در طول چهل‌ساله گذشته، اظهار کرد: ثمره چهل سالگی انقلاب باید به نحوه مطلوب به نسل آینده منتقل شود.

وی افزود: رسالت به ثمر رساندن انقلاب توسط مسئولین وظیفه‌ای بر پایه دین‌داری است که اگر این مهم به سرانجام برسد، بسی رضایت کننده است؛ چنانچه در راستای بازگویی حوادث هشت سال دفاع مقدس به جوانان بایستی از تمام ظرفیت‌ها نهایت استفاده را برد .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌ضرورت مرور حوادث چهل‌ساله انقلاب، گفت: در حقیقت مردم امروزه گرایش به حزب و گروه خاصی ندارند؛ بلکه تمام دغدغه آن‌ها شرایط اقتصادی جامعه است که در این راستا بایستی اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد تا این مشکلات تأثیری در روند انقلاب نداشته باشد .

موسوی‌بیوکی تصریح کرد: در حقیقت دشمن در شرایط کنونی تمام تلاش خود را در راستای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی به کار گرفته است که در این راستا بایستی تولیدات رسانه‌ای بیش از بیش مورد توجه قرار گیرد و با انعکاس خبری در بدنه مردم بر دشمن غالب شده و اهداف دشمن را سرکوب کند .

این مقام مسئول با بیان این‌که آمریکا از جنگ نظامی با کشورمان عاجز است، خاطرنشان کرد: درواقع دشمن درک کرده است که کشورمان ازلحاظ نظامی از اقتدار لازم برخوردار است؛ لذا برای دستیابی به اهداف خویش از جنگ روانی استفاده می‌کند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیست .

وی با تأکید بر این‌که در شرایط کنونی اساسی‌ترین عامل پایداری نظام، تبعیت از ولایت‌فقیه است، تصریح کرد: در حقیقت نبایستی اجازه داد تا به ولایت‌فقیه لطمه‌ای وارد شود که در غیر این صورت این لطمه گریبان‌گیر همگان خواهد شد؛ لذا در این راستا بایستی اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد تا به پایداری انقلاب صدمه وارد نشود .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پایان، وحدت را از دیگر عامل پایداری انقلاب اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی جوانان بایستی نسبت به حوادث انقلاب توجیه شوند و در این مسئله نبایستی کوتاهی صورت گیرد که در این صورت است که آمریکا زودتر از ما شکسته خواهد شد؛ لذا بایستی توجه کرد که مذاکره با آمریکا هیچ مفهومی ندارد و در این راستا نبایستی امیدوار بود .

منبع: ایسنا

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری