Skip to Content

در پویش مجازی؛

اشک‌های آقا را فراموش نمی‌کنیم/ نماز جمعه مختلط را فراموش نمی‌کنیم + تصاویر وفیلم


روزهای پر تب و تاب فتنه 88 حادثه‌ای کوچک نبود که بشود فراموشش کرد، حال در روزهای یکدلی و یکپارچگی و سالگرد 9 دی پویش مجازی "ما فراموش نمی‌کنیم" همچنان ره می‌پوید.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، روزهای پر تب و تاب فتنه 88 چیزی نبود که بشود فراموشش کرد و حادثه‌ای کوچک نبود که بشود فراموشش کرد. 

"محمد سرشار" فرزند قصه‌گوی قدیمی ظهر جمعه رادیو معروف به رضا رهگذر است، جوانی که اکنون قصه هم‌نسلان خود را بازگو می‌کند. 

وی می‌گوید: اتفاقی اکنون افتاده این است که جوانان ما با استفاده از همان ابزارهایی که در یک دوره علیه نظام استفاده می‌شد اکنون استفاده معکوس انجام می‌دهند.

حال 9 دی 5 ساله شده و این یعنی 5 سال از فتنه 88 گذشته است 8 ماه پرغبار که ایران اسلامی را تا لبه پرتگاه برد ،پس حق بدهید که جوانان انقلابی کشورمان آن را فراموش نکنند.

در این راستا امروز ما حمایت اوباما و نتانیاهو را از فتنه 88 فراموش نمی‌کنیم، هتک حرمت عاشورا و پرچم عزای حسینی را فراموش نمی‌کنیم، جسارت و هتک حضرت امام (ره) را فراموش نمی‌کنیم، نماز جمعه مختلط را فراموش نمی‌کنیم، قانون‌شکنی مدعیان قانون‌مداری را فراموش نمی‌کنیم، مردود شدن برخی از خواص را فراموش نمی‌کنیم، اشک‌های آقا را در نماز جمعه 29 خرداد فراموش نمی‌کنیم، دروغ تقلب بزرگ را فراموش نمی‌کنیم، نقش انگلیس را در فتنه 88 فراموش نمی‌کنیم، حمایت صریح اوباما از سران فتنه را فراموش نمی‌کنیم، سکوت خواص و کمک آنها به فتنه را فراموش نمی‌کنیم، ما 9 دی را فراموش نمی‌کنیم و جوانان ایران اسلامی همچنان در سنگرند.

محمد سرشار در ادامه سخنان خود می‌گوید: شاید بشود گفت این 8 ماه دفاع مقدسی که در سال 88 اتفاق افتاد مانند 8 سال دفاع مقدس جنگ تحمیلی ما اصلش بر دوش جوانان بود و همانطور که در دفاع مقدس جوانان 15 تا 18 ساله بار اصلی این جنگ را بر دوش کشیدند در این 8 ماه نیز همین اتفاق افتاد، جوانان ایستادند و تنها سلاحشان فرق می‌کرد و در این میدان از خود مقاومت نشان دادند. 

حال در روزهای یکدلی و یکپارچگی و سالگرد 9 دی پویش مجازی "ما فراموش نمی‌کنیم" همچنان ره می‌پوید.

 

برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید

 

لینک دانلود فیلم
 


 Loading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری