Skip to Content

استاندار ایلام:

استقرار روزانه 3هزار اتوبوس در مرز مهران برای بازگشت زوار


استاندار ایلام گفت: با تدابیر اندیشیده شده روزانه 3 هزار دستگاه اتوبوس برای انتقال زوار به داخل کشور در مرز مهران مستقر می‌شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزدرسا، محمدرضا مروارید  در جریان بازدید از مرزمهران اظهار داشت: با رایزنی با سازمان حمل و نقل و پایانه‌های کشور این مهم در مرز مهران محقق شده است.


نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: اکنون عملیات بازگشت زوار در مرز مهران آغاز شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


وی ادامه داد: مواد غذایی، اسکان موقت و سوخت و وسیله حمل و نقل مهم‌ترین نیازهای اصلی و اساسی زوار در حیشن بازگشت به کشور بوده که خوشبختانه در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

ش
این مسئول اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم عمده‌ای از زوار اربعین حسینی مرز مهران را برای بازگشت به داخل کشور انتخاب کنند و در این رابطه مشکلی وجود ندارد.


مروارید تصریح کرد: با هماهنگی با دستگاه‌های متولی داخل استان و مسئولان ارشد کشوری مقدمات بازگشت راحت و آسان زوار در مرز مهران فراهم شده است.


نماینده عالی دولت در استان ایلام با تقدیر از مردم استان از جمله مردم مهران گفت: مردم خیر استان ایلام در پذیرایی از زوار حسینی سنگ تمام گذاشتند.

 


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری