Skip to Content

گفتگو/ مدیر کل اسبق امور بانوان و خانواده استان یزد


مدیر کل اسبق امور بانوان و خانواده استان یزد در واکنش به جریان استفاده از البسه قاجار به عنوان لباس رسمی زنان مهماندار هتل گفت : گرچه بدحجابی در جامعه وجود دارد ولی ترویج بدحجابی درمراسم رسمی رونمایی به اسم جشن ولایت عید غدیر و با دعوت از مسؤولان در شأن زنان دراالعباده نیست.

مریم عبدالحسین زاده در گفتگو با خبرنگار یزدبانو از اجرای مراسم رونمایی از البسه قاجار بر تن جمعی از بانوان مهماندار یکی از هتل های زنجیره ای یزد ابراز تأسف کرد و گفت : زنان دارالعباده به داشتن پوشش اسلامی و به ویژه چادر شهرت دارند و اینگونه تضعیف فرهنگ زنان یزدی پسندیده نیست.
وی به مسؤولان فرهنگی یزد توصیه کرد : مسؤولان باید بیشتر حواسشان را جمع کنند و از قبل در مورد محتوای مراسم تحقیق کنند و خود را در ترویج یگ گناه سهیم نکنند و با ظرافت با این برنامه ها برخورد کنند.
مدیر کل اسبق امور بانوان و خانواده استان یزد تصریح کرد : گرچه در جامعه ما زنان بدحجاب در کوچه و خیابان حضور دارند ولی ترویج آن در یک مراسم رسمی با پوشش جشن ولایت و غدیر و با وضعیت عمدی بدحجابی در پوشش در شأن زنان دارالعباده نیست .
عبدالحسین زاده تأکید کرد : عمل به مسائل مذهبی و اعتقادی برای مردم اصیل دارالعباده به ویژه زنان بسیار مهم بوده است و چنین مراسمی فرهنگ اصیل زنان دارالعباده را زیر سؤال می برد.


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری