Skip to Content

حاشیه جشن دانشجویی در دانشگاه یزد!

از اثبات تقدم خانم ها تا اعتراض دانشجویان به سردی برنامه ها


همایش گرامیداشت روز دانشجو با تقدیر و از انجمن ها دانشجویان برتر آغاز شد و با تقدیر از دانشجویان در دانشگاه یزد پایان یافت به گونه ای که در اواخر این جشن دانشجویان به علت سرد و بی روح بودن این جشن اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار  یزدبانو به نقل از یزدرسا شامگاه یکشنبه مراسم  گرامیداشت روز دانشجو  با حضور جمعیت کثیری از دانشجویان در سالن آمفی تاتردانشگاه یزد برگزار شد .

 

* این مراسم که  با عنوان جشن روز دانشجو ،با  تقدیر و از انجمن ها دانشجویان برتر آغاز شد و با تقدیر پایان یافت به گونه ای که در اواخر این جشن دانشجویان به علت سرد و  بی روح بودن این جشن اعتراض کردند.

 

* در ابتدای این مراسم دکتر اولیاء ضمن گرامیداشت روز دانشجو بیان کرد: این روز نماد تجلی، آرمان خواهی و مقاومت و مجاهدت دانشجویان کشور برای استقلال و آزادی است.

 

* در ادامه از پریسا حیدری، محمد رضا پهلوان زاده، جواد قانع و اعظم طاهری به عنوان دبیر انجمن های  برتر دانشگاه در «جشنواره ملی حرکت»  تجلیل شد.

 

* همچنین بعد از پخش کلیپی  از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص  روز دانشجو، از امیر کفشدار گوهر شادی، سعید طامه و حسین انعام زاده به عنوان نفرات برتر در مسابقات بین الملی Acm(برنامه نویسی)  تقدیر  شد.

 

* در ادامه محمد رضا طالبی معاون سیاسی و امنیتی استانداری به همراه پاک طینت مدیر روابط عمومی استانداری در میان ازدحام دانشجویان در درب ورودی  به سختی وارد شدند.

 

* این مراسم با پخش کلیپ « یاردستانی» من ادامه یافت که دانشجویان با شور و هیاهوی خاصی این شعر را هم خوانی کردند.

 

* طالبی در این مراسم اظهار داشت:دانشجویان با فضایی که بعد از روی آمدن دولت تدبیر وامید فراهم شده، با از میان رفتن موانع شرایط لازم را برای فعالیت قانونمند در دانشگاه خواهند داشت.

 

* این مراسم با تجلیل از نفرات برتر دانشجویی در رشته ورزشی تنیس روی میز، استعداد درخشان و همچنین نفرات برتر کارشناسی ارشد خاتمه یافت.

 

* نکته برجسته ای که در این جشن مشهود بود حضور بی شمار دانشجویان دختر در این مراسم بود که  حدود 80 درصد صندلی سالن آمفی تاتر از آن خود کردند که این عدم تناسب میان اختصاص فضا میان دختران و پسران  آنان منجر به پراکندگی دانشجویان پسر در اطراف سالن شده بود.

 

* گفتنی است اگرچه این مراسم با حضور بسیار از دانشجویان برپا شد اما برنامه های شادی مطابق با روز دانشجو برای این مراسم درنظر گرفته نشده بود که در اواخر مسئولین با اعتراض دانشجویان روبرو شدند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری