Skip to Content

گزارش یزدبانو

آزمون استخدام نهاد کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود/مدارک دکترا تا 40 سال


نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تأمین نیروی انسانی خود در سطح ملی،‌ در نظر دارد تا در اواخر سال جاری آزمون استخدام جذب نیروی کتابدار برگزار کند.

به گزارش خبرنگار یزد بانو، در اطلاعیه ای که طی چند روز گذشته از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در دسترس مردم قرار گرفت، معاونت اداری مالی این نهاد شرایطِ عمومی و اختصاصی و مواد و منابع آزمون  را اعلام کرده است.
از نکات حائز اهمیت این اطلاعیه، افزایش شرط حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد تا 32 سال  و داوطلبان دارای مدرک دکترا تا 40 سال تمام است.
در این اطلاعیه همچنین تصریح شده است استخدام کتابدار تنها از میان دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته‌های "علم اطلاعات و دانش شناسی" و "کتابداری و اطلاع‌رسانی" صورت می‌گیرد.
بنا بر اعلام معاونت اداری مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نحوه و مهلت ثبت‌نام در این آزمون متعاقباً از طریق اطلاعیه‌های بعدی اعلام می‌شود.
براساس اعلام نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، همزمان با برگزاری آزمون جذب کتابدار در این نهاد، آزمونی برای استخدام کتابداران انجمنی و روستایی شاغل در نهاد کتابخانه‌های عمومی نیز برگزار خواهد شد.
گفتنی است، علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط، رشته‌ها و منابع آزمون می‌توانند به پرتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به آدرس www.yazdpl.ir  یا سایت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مراجعه کنند.

منبع : روابط عمومی نهاد کتابخانه های استان یزد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری