Skip to Content

در همایش پیاده‌روی خانوادگی یزد انجام شد


در همایش پیاده‌روی خانوادگی یزد زمینه آزادی ۷ زندانی جرایم غیرعمد با ۵۸۸ میلیون ریال کمک نقدی مردم فراهم شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از شهر فردا، سردار علی مجدآرا در همایش پیاده‌روی خانوادگی یزد با اشاره به اینکه نسبت به پیاده‌روی در دین اسلام و در علوم مختلف تاکید بسیار زیادی شده اظهار داشت: پیاده‌روی یکی از اصلی‌ترین ورزش‌هایی است که نقش بسیار مهمی در خلاقیت انسان دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: بحث سلامت جامعه از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود و از مهمترین ورزش‌هایی که سلامتی مردم را به دنبال دارد، بحث پیاده روی است که باید مورد تاکید قرار گیرد.
 
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با تاکید بر اهمیت ترویج ورزش‌های همگانی به ویژه پیاده‌روی در جامعه، اظهار داشت: در تمام دنیا تحقیقات بسیار زیادی نسبت به نقش پیاده‌روی در کاهش سکته‌های مغزی و افزایش شاخص‌های سلامت انجام شده است.
 
محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد هم در این پیاده‌روی با تاکید بر اهمیت ترویج ورزش‌های همگانی در جامعه اظهار داشت: ورزش همگانی عاملی برای سلامت جامعه است.
 
وی با اشاره به اینکه ورزش نشاط را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: یزد برای افزایش تحرک بدنی و ورزش باید امکانات لازم را داشته باشد به همین دلیل لازم است زمینه‌های لازم و زیرساخت‌ها در این زمینه فراهم شود.
 
در این مراسم زمینه آزادی هفت محکوم مالی غیرعمد در استان یزد به وسیله کمک 588 میلیون ریالی مردم و چک 200 میلیون ریالی خیران فراهم شد.
انتهای پیام/شرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری