Skip to Content

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد خبر داد


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی ۲۱ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش یزدبانو، اسلام افشون  در جلسه ستاد دیه استان یزد اظهار داشت: با کمک خیرین و به برکت ماه مبارک رمضان ۲۱ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

وی افزود: بدهی این ۲۱ نفر مبلغ ۶۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بود که ۶۱ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال از این مبلغ توسط کمیته صلح و سازش ستاد دیه استان یزد و با همکاری مددکاران زندان‌های استان، شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان و قضات اجرای احکام از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ و با پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال زمینه آزادی این ۲۱ محکوم مالی از زندان فراهم شد.

افشون از اقدامات صورت گرفته در این ماه مبارک به برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مجازی و آنلاین برای اولین بار در کشور در مرکز استان و شهرستان‌ها، برگزاری ویژه برنامه بخشش حیدری همزمان با شبهای قدر، طراحی و نصب ۱۵ بنر و بیلبورد در سطح شهر یزد، تولید و پخش برنامه تلویزیونی ماه مهربانی به مدت ۳۰ شب، ارسال ۳۰ هزار پیامک به همشهریان، جلسات مکرر با صاحبان مشاغل، خیران و کسبه سرشناس استان اشاره کرد.

به گزارش مهر، هم اکنون ۲۲۵ زندانی در زندان‌های استان به سر می‌برند که برای آزادی آنها مبلغی بالغ بر ۵۷۲ میلیارد ریال نیاز است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری