Skip to Content

یزدبانو/اخبار وبلاگی(36)


وبلاگ اخبار مهدوی نوشت : اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری بیعت در غربت پنج شنبه 11 دی ماه همزمان با روز نهم ربیع الاول؛ روز تجدید بیعت با امام زمان(عج) برگزار می شود.

به گزارش یزدبانو، وبلاگ اخبار مهدوی خبرداد: همزمان با روز نهم ربیع الاول روز آغاز ولایت و امامت حضرت ولی عصر(عج) و روز تجدید بیعت با حضرت خاتم الاوصیاء اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری بیعت در غربت برگزار می گردد.

 

این مراسم پنج شنبه 11 دی ماه ساعت 12 الی 30: 16 و در حسینیه صاحب الزمان(عج) محمودآباد یزد برپا می شود.

برگزاری مسابقات کتابخوانی و حفظ دعای عهد همراه با ترجمه، اهدای جوایز به نفرات برگزیده، سخنرانی و... از بخش های مختلف مراسم اختتامیه خواهد بود.

گفتنی است که جشنواره فرهنگی بیعت در غربت ویژه بزرگداشت نهم ربیع الاول؛ سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) با محوریت امام عصر(عج) ویژه نوجوانان 14 تا 18 سال و در 10 رشته برگزار گردیده است. و مهلت شرکت در این جشنواره و ارسال آثار از 29 آبان ماه لغایت اول دی ماه بوده است.

***

این وبلاگ خبر دیگری را نیز از مسابقات منتشر کرده است:

 

مسابقات جشنواره فرهنگی هنری بیعت در غربت در بخش هنری و در رشته های سخنوری و دکلمه خوانی هشتم و نهم دی ماه با حضور جمعی از داوران در فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)؛ مسابقات این جشنواره فرهنگی و هنری که از پنج شنبه 29 آبان ماه آغاز گردیده طی دو روز در روزهای دوشنبه و سه شنبه؛ هشتم و نهم دی ماه در فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در بخش هنری با حضور  150 نفر از دانش آموزان در رشته دکلمه خوانی و 100 نفر در رشته سخنوری برگزار گردید.

به گفته کریمی؛ مسئول کمیته تحویل آثار جشنواره بیعت در غربت، آثار برگزیده در این مرحله پنج شنبه یازدهم دی ماه همزمان با اختتامیه این جشنواره توسط خانم عالیه مهرابی شاعر برجسته استان یزد مورد داوری قرار می گیرد و برگزیدگان نهایی مشخص خواهند شد.

محوریت این آثار و در تمامی رشته های مسابقه «امام زمان(عج)» می باشد.

لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار در بخش فضای مجازی در رشته های وبلاگ نویسی، کلیپ سازی و طراحی پوستر و داده نما(اینفوگرافی) اول دی ماه بوده است که این آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده و مورد داوری قرار گرفته و نفرات برگزیده در این بخش نیز در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

گفتنی است که این جشنواره در 4 بخش محتوایی، هنری، ادبی و فضای مجازی و در قالب 10 رشته برگزار گردیده است.

 روابط عمومی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج)
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری