Skip to Content

معاون عمرانی استانداری یزد خبر داد


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: قرار است اولین تفرجگاه عمومی در منطقه سانیج شهرستان تفت ایجاد شود.

به گزارش یزدبانو، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد پیرامون احداث تفرجگاه‌های عمومی در مناطق ییلاقی استان گفت: موضوع ساخت تفرجگاه‌ها و اماکن تفریحی عمومی در روستاها و مناطق ییلاقی یزد، دغدغه‌ای است که به ویژه در ماه‌های اخیر مردم به ما منتقل کرده‌اند.

وی افزود: طی جلسه‌ای که با حضور استاندار برگزار شد، موضوع احداث تفرجگاه‌ها و اماکن تفریحی عمومی در روستاهای استان یزد مطرح شد و طبق دستور استاندار، قرار است اولین تفرجگاه عمومی در منطقه سانیج شهرستان تفت ایجاد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اظهار داشت: همکاران ما مدتی است در حال امکان‌سنجی و مکان‌یابی این تفرجگاه عمومی هستند و امید می‌رود اولین تفرجگاه عمومی در منطقه سانیج احداث شود.

صادقیان خاطرنشان کرد: البته مناطق ییلاقی مشکلاتی مانند تأمین آب و منابع مالی و خدماتی نیز دارند که رفع آن‌ها نیز باید در دستور کار باشد و امید می‌رود این مشکلات نیز حل و فصل شود.

گفتنی است قبل از این، علیرضا نوکار فرماندار تفت در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفری مردم استان یزد در ایام تعطیلات پایان هفته به مناطق ییلاقی تفت عنوان کرد: ظرفیت خدمات‌دهی روستاها محدود است و این حجم جمعیتی که به آنجا می‌رود طبیعتا پاسخگو نیست، لذا انتظار از مسئولین این است که باتوجه به جمعیت شناوری که وجود دارد نگاه ویژه‌ای به شهرستان تفت داشته باشند و نیاز است که دستگاه‌هایی که بودجه تخصیص می‌دهند به ما کمک کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری