Skip to Content

کارشناس هواشناسی استان یزد:


کارشناسی هواشناسی یزد با اشاره به ورود موج جدیدی بارندگی به استان یزد گفت: ممکن است شدت بارندگی‌های پیش رو سیل‌آسا باشد.

 

به گزارش یزدبانو؛ مجید رشیدی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو در رابطه با وضعیت هواشناسی اظهار کرد: درحال حاضر رطوبت نسبی هوای شهر یزد 44درصد بوده و دمای فعلی شهر یزد 17 درجه سانتیگراد است که نسبت به دیروز در همین ساعت 1درجه افزایش دما را داشته ایم.

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود امروز بیشینه دمای شهر یزد به 26درجه سانتی گراد و امشب نیز در خنک ترین ساعات دمای شهر یزد به 15 درجه سانتیگراد برسد.

کارشناسی هواشناسی یزد با اشاره به میزان بارندگی‌های شب گذشته اذعان کرد: میزان بارندگی در شب گذشته در نصرآباد شهرستان تفت به میزان 0.4میلی‌متر، ابرکوه به میزان 0.2 میلی‌متر و شهرستان تفت 0.6 میلی‌متر گزارش شده است.

رشیدی خاطرنشان کرد: طی امروز و فردا آسمان کویر یزد ابری و در بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و دما پیش بینی‌شده است؛ وزش باد شدید، رگبار پراکنده و رعد و برق هم برای برخی نقاط خصوصا در بعد از ظهر دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه از روز شنبه با فعالیت موج جدید در استان شاهد بارندگی خواهیم بود، تصریح کرد: پیش بینی می‌کنیم در پی فعالیت این موج از عصر شنبه شاهد بارندگی، کاهش دما و از روز یکشنبه به بعد هم وزش باد در برخی نقاط استان باشیم.

کارشناسی هواشناسی یزد در خصوص میزان بارش‌های پیش‌رو گفت: شدت بارندگی‌ها خصوصا در مناطق کوهستانی می‌تواند سیل‌آسا باشد.

انتهای پیام/3857
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری