Skip to Content

عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی را فرصت خوبی برای معرفی یزد به جهانیان ارزیابی کرد.

به گزارش یزدبانو، الهه جورابی عضو شورای شهر یزد گفت: برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی در دارالعباده یزد نقش به سزایی در معرفی شهر و فرهنگ خاص ما به جهانیان خواهد داشت.

وی افزود: برای ما افتخاری است که میزبان پیرغلامان اباعبدالله (ع) از سراسر جهان باشیم و مطمئناً آن ها هم با دیدن عشق و ارادت مردم یزد به خادمان امام حسین (ع) دلگرم خواهند شد.

عضو شورای شهر یزد عنوان کرد: با توجه به اینکه یزد حسینیه ایران است باید با برگزاری چنین اجلاس ها و همایش هایی سعی کنیم آیین‌ها و مذاهب اصیل خود را حفظ کنیم و همانطور که این سنت های ارزشمند از نسل های قبل به ما رسیده بتوانیم آن را به فرزندان خود نیز منتقل کنیم تا آن ها هم ادامه دهنده این مسیر باشند.

وی برگزاری این اجلاس را فرصت خوبی برای معرفی یزد جهانی و رسومات آن به جهانیان ارزیابی و خاطرنشان کرد: ما قبلاً شاهد جذابیت عزاداری یزدی ها برای گردشگران خارجی بوده ایم از این رو برگزاری اجلاسی در بعد جهانی می تواند فرصت بسیار خوبی  برای معرفی شهر جهانی یزد و سبک منحصر به فرد عزاداری آنها باشد.

جورابی با تاکید بر لزوم همکاری تمامی نهادها در برگزاری این اجلاس بیان داشت: مردم و مسئولان یزد پایبند به اعتقادات مذهبی خود هستند لذا در حد توانمان به صدا و سیما در اجرای این اجلاس یاری خواهیم رساند و حتی حاضر هستیم شخصاً هزینه کرده و وقت بگذاریم.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری