Skip to Content

خامسی‌هامانه:


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با اشاره به ضرورت توسعه فرهنگ ازدواج سالم در جامعه، ‌گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی، آموزشی و تبیینی در طرح پویش ازدواج پایدار یزد برگزار شده است.

یزدبانو؛ «فخرالسادات خامسی‌هامانه» در آیین اختتامیه پویش اجتماعی ازدواج پایدار با اشاره به این‌که این طرح یک پویش به منظور هم افزایی بین دستگاه‌های دولتی و سازمان‌ها مردم نهاد با کمک گرفتن از مردم محلات و رسانه‌ای برای دغدغه مندی سازی استان در مسئله ازدواج با یکسری از برنامه‌های آموزشی، حمایتی و مشاوره‌ای برای اقشار مختلف مردم در سطح استان اجرا شد،‌ اظهار کرد: بیش از 100 برنامه با کمک و حمایت فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم اجرا شد .

وی با بیان این‌که برنامه‌های طرح پویش اجتماعی ازدواج پایدار در سه حوزه کوتاه، میان مدت و بلند مدت اجرا شد،افزود: در این برنامه‌های کوتاه مدت در بحث‌ها آموزشی، حمایتی و مشاوره‌ای خوشبختانه به خوبی با همکاری دستگاه‌ها و مردم به اجرا درآمد .

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با اشاره به این‌که بحث محلات و خانواده‌های محلات یکی از دغدغه‌های مسئولان در شهر و استان است، گفت: هدف ایجاد هدف ایجاد امنیت و سلامت اجتماعی در محلات است که می‌تواند در غالب یک‌سری برنامه‌های شاد اجتماعی و برنامه‌های دیگر در حوزه اجتماعی تعریف شود .

خامسی هامانه تصریح کرد: در دفتر امور اجتماعی در هر ماه یکبار جلساتی با معتمدین محلات برگزار می‌کنیم که بتوانیم دغدغه‌های آنها را شنیده و سعی در رساندن آن به مسئولان مرتبط داریم و هم در حد بضاعت خود به حل آن بپردازیم .

این مقام مسئول در پایان،‌خاطرنشان کرد: پنج آسیب اجتماعی مهم در کشور به ترتیب اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، مفاسد اخلاقی و کودکان کار اعلام شده که در سراسر کشور باید با جدیت مورد توجه قرار گیرند که ان‌شاءالله با اجرای برنامه‌های مختلف بتوان این آسیب‌ها را کاهش داد و به حداقل رساند .

منبع: ایسنا
انتهای پیام
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری