Skip to Content

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد؛

اجرای برنامه های شاد و متنوع در روز طبیعت


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری مسابقات هیجانی در روز 13 فروردین روز «طبیعت» در پارک کوهستان و پارک بزرگ شهر خبر داد.

به گزارش یزدبانو، مدیرعامل سازمان فرهنگی_ورزشی شهرداری یزد در مصاحبه با خبر نگار یزد رسا، اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نوروز 94 برنامه های  متنوعی را در پارک های اصلی شهر یزد برای شهروندان یزدی و مسافران نوروزی اجرا کرده است و این برنامه ها تا روز 14فروردین ادامه دارد.


محمدرضا دشتی ادامه داد: این برنامه ها در 2 پارک غدیر و هفتم تیر به صورت صبح و عصر و در پارک های بزرگ شهر و آزادگان فقط عصر ها در حال برگزاری است.

 

دشتی ورزش های تنیس روی میز، دارت، بازی های بومی و محلی(هفت سنگ، طناب کشی و ...) را از برنامه های ورزشی مورد اجرا اعلام کرد و گفت: روزانه بیش از 60جایزه به برندگان این مسابقه ها اهدا می شود.

 

دشتی جشنواره پرواز بادبادک ها را از برنامه های روز سیزده فرودین ماه اعلام کرد و افزود: مسابقه جذابی را برای روز طبیعت در نظر داریم که ساعت 18 روز سیزده فروردین ماه در پارک کوهستان برگزار می شود.


وی تاکید کرد: برپایی غرفه های ثابت در طول ایام نوروز در پارک های شهداء، هفتم تیر و غدیر و اجرای برنامه های فرهنگی از دیگر اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی یزد بوده است.

 

در زیر جدول ساعت برگزاری برنامه های ورزشی را در پارک های غدیر، هفتم تیر و شهداء را مشاهده میکنید:

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری