Skip to Content

رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد مطرح کرد


رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد گفت: دام زنده سبک و سنگین به فراوانی در استان موجود است اما به دلایل گوناگون از جمله شرایط اقتصادی، گرمای هوا و همچنین مسافرت‌ در این فصل، تقاضای خرید گوشت از سوی مردم کاهش یافته است.

به گزارش یزدبانو، علی ملک ثابت در خصوص خبرهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت گوشت گفت: قیمت گوشت  در یزد هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است و همچنان گوشت گوسفند با همان قیمت 98 هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه 90 درصد دام مصرفی استان یزد از استان‌های دیگر از جمله فارس، اصفهان، خراسان جنوبی و کردستان تامین می‌شود اما گوشت در این استان‌ها بالای 100 هزار عرضه می‌شود و تضمین کرده‌ایم که تا دهم شهریورماه قیمت گوشت تغییری نداشته باشد و با همان قیمت 98 هزار تومان به فروش برسد.

رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد گفت: هم اکنون قیمت گوشت گاو و گوساله مخلوط در یزد 75 هزار تومان، گوشت شتر 95 هزار تومان، گوشت گوسفند 98 هزار تومان و قیمت جگر و دل و قلوه گوسفند 98 هزار تومان است و افزایش قیمتی نداشته است و بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن تجارت استان در صورت گزارش تخلف با آن برخورد خواهند کرد.

ملک ثابت با بیان اینکه هیچ کمبود دامی در استان یزد وجود ندارد، افزود: دام زنده سبک و سنگین به فراوانی در استان موجود است اما به دلایل گوناگون از جمله شرایط اقتصادی، گرمای هوا و همچنین مسافرت‌ در این فصل، تقاضای خرید گوشت از سوی مردم کاهش یافته است.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری