Skip to Content

عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه آمریکا به منظور فرار از شکست‌هایی که در منطقه خاورمیانه متحمل شده، معامله قرن را مطرح کرده است، گفت: «معامله قرن» نشان از نهایت ضعف اسرائیل دارد.

یزدبانو؛ الهه جورابی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: به‌واسطه اندیشه‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) در دفاع از ملت‌های مظلوم و نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌نام «روز قدس»، اهمیت این روز بر همگان آشکار است.

وی با بیان اینکه روز قدس، روز حمایت و همبستگی مسلمانان در دفاع از مظلومان است، خاطرنشان کرد: امسال ملت شریف ایران به‌ویژه یزدی‌ها در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان جلوه‌ای از اتحاد و انسجام دنیای اسلام را به نمایش می‌گذارند و از کشورهای عربی می‌‌خواهند که از حمایت و چشمداشت به آمریکا دست بکشند.

این عضو شورای شهر یزد با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید» تصریح کرد: اینکه آمریکا معامله قرن را مطرح می کند نشان از این دارد که رژیم صهیونیستی این غده سرطانی منطقه، به نهایت ضعف دچار شده و به نابودی خودش نزدیک می‌شود.

وی با بیان اینکه حمایت از فلسطین و راهپیمایی روز قدس تاثیر خود را گذاشته است، اذعان کرد: بر همه کشورهای مسلمان لازم است که در راستای حمایت و آزادسازی قدس از چنگال رژیم کودک‌کش و غاصب اسرائیل بار دیگر به پا خیزند.

جورابی حضور تمامی اقشار جامعه در راهپیمایی روز قدس را نشان از اتحاد مردم ایران عنوان کرد و افزود: مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه ایران اسلامی در روز قدس بار دیگر به صحنه خواهند آمد تا انزجار خود از آمریکا، اسرائیل و همدستانشان در منطقه را به نمایش بگذارند.

«معامله قرن» دستاویزی برای آمریکا جهت فرار از شکست ها در منطقه

وی با اشاره به اینکه آمریکا به منظور فرار از شکست‌هایی که در منطقه خاورمیانه تجربه کره است، مسئله «معامله قرن» را مطرح کرده است، گفت: همه می دانیم که بیت المقدس متعلق به فلسطینیان است و اینکه آمریکا وعده اعطای بخشی از سرزمین‌های مسلمانان را به اسرائیل می‌دهد، ظلمی بزرگ و حرفی بیهوده است.

عضو شورای شهر یزد تصریح کرد: بر هر مسلمان و انسان با وجدانی لازم است تا در روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به میدان آمده و تا نابودسازی اسرائیل در کنار فلسطینیان بایستد.

جورابی با تاکید بر ضرورت بیش از پیش اتحاد، انسجام و وحدت در جوامع اسلامی و مسلمانان خاطرنشان کرد: بنا به فرموده رهبر انقلاب روز قدس امسال از هر سال مهم‌تر است چراکه آمریکا و برخی دنباله‌هایش با «معامله‌ی قرن» به‌دنبال به فراموشی سپردن مسئله‌ی فلسطین در جهان هستند که البته ناکام خواهند ماند.

انتهای پیام/3857
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری