Skip to Contentعالیه مهرابی شاعر برجسته استان یزد به عنوان چهره برتر هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ یزد، تندیس این عنوان از برادر شهید سید جلیل ساداتی دریافت کرد.

به گزارش یزدبانو، سعید بیابانکی شب گذشته در مراسم تجلیل از چهره‌های هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ که توسط حوزه هنری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر طنزپرداز یزدی اظهار داشت: به جرأت می‌توان گفت که اگر او نبود، شعر طنز معاصر اینگونه جان نمی‌گرفت.

وی با اشاره به اینکه کشور ما شاعران طنزپرداز و با استعداد بسیاری دارد، افزود: خطه کویر توانسته طنزپردازان بسیاری را به کشور معرفی کند.

بیابانکی تصریح کرد: خوشبختانه جدی‌ترین حرف‌ها و مطالبات مردمی توسط شاعران طنزپرداز گفته می‌شود و این افراد در واقع سخنگوی مردم هستند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: اعتقادم این است که ظرفیت‌های هنری در یزد بسیار است و هر یک از هنرمندان این دیار، چهره‌ای تابنده در عرصه هنر هستند.

احمد پهلوانیان تصریح کرد: به طور قطع برگزاری چنین مراسم‌هایی می‌تواند به ارتقا جایگاه هنر به ویژه هنر طراز انقلاب اسلامی در استان کمک کند.

در این مراسم از هنرمندان پیشکسوت همچنین هنرمندان برتر سال ۹۷ تجلیل و چهره برتر هنر انقلاب اسلامی استان یزد معرفی شد.

عالیه مهرابی بانوی شاعر یزدی دربخش ادبیات از مجموع6 نامزد دریافت نشان هنرمندبرتر انقلاب اسلامی سال 97 یزد با کسب بالاترین امتیاز در هیئت‌داوران توانست نشان هنرمند شهید سید جلیل ساداتی را دریافت کند.

در این مراسم همچنین از شش کتاب تولید حوزه هنری یزد با حضور استاندار یزد، رئیس حوزه هنری یزد، معاون هنری حوزه هنری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد و جمعی از مسئولان و هنرمندان رونمایی شد.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری