Skip to Content

تهیه کننده کلیپ مستند «سرای آب» عنوان کرد


تهیه کننده کلیپ مستند «سرای آب» گفت: در این کلیپ مستند 2هدف معرفی موزه آب یزد و نحوه تامین و توزیع آب در یزد قدیم دنبال می شود.

به گزارش یزدبانو؛ «سید علیرضا کربلایی اکرمی» رئیس اداره روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد در خصوص کلیپ مستند «سرای آب» در گفتگو با خبرنگار یزدبانو خاطرنشان کرد: در این کلیپ مستند 2هدف معرفی موزه آب یزد و نحوه تأمین و توزیع آب در یزد قدیم دنبال می‌شود.
وی با بیان اینکه باید از ابزارهای مختلفی برای فرهنگ‌سازی استفاده کنیم، گفت: باید از طرق مختلف به نسل امروز یادآوری کنیم که در شرایط فعلی و با توجه به وضعیت اقلیمی کشور آب ارزشمند است و باید قدر آن را بدانیم.
کربلای اکرمی اذعان کرد: قدرشناسی آب از اهدافی است که در کلیپ مستند سرای آب دنبال می‌شود.
«علی نیکوکار» کارگردان کلیپ مستند «سرای آب» در گفتگو با خبرنگار ما اذعان کرد: این کلیپ که به معرفی موزه‌ی آب یزد می‌پردازد، نگاهی دراماتیک به یزد کهن و تلاش مردم آن زمان برای استحصال آب خط اصلی داستان این کلیپ است.
وی ادامه داد: دراین‌بین فضای معماری و گنجینه‌ی آثار تاریخی موزه نیز به تصویر کشیده می‌شوند.
نیکوکار که دارای مدرک کارشناسی تدوین سینما بوده و12 سال است که درزمینهٔ فیلم‌سازی در حوزه مستند، داستانی و پویانمایی فعالیت می‌کند، گفت: عوامل تولید این فیلم کوتاه عبارت‌اند از تهیه‌کننده اثر: موزه‌ی آب یزد - آقای کربلایی، نویسنده و کارگردان: علی نیکوکار، تدوین و اصلاح رنگ: سعید سلمان روغنی، دستیار کارگردان: محمدعلی نعمت الهی، تصویربردار: رامین راست جو، طراح صحنه و لباس: بنفشه جاهد، مدیر تولید: سید علیرضا میر اللهی.
در زیر تصاویری از این کلیپ مستند را مشاهده می کنید.
 
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری