Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر یزد:


فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: دشمن حساسیت خانواده را خوب تشخیص داده و بخش عمده‌ای از تهدیداتش را بر روی جوانان، خانواده و به‌خصوص زنان ما متمرکز کرده است.

به گزارش یزد بانو؛ «سردار فتح‌الله جمیری» فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد بانو ضمن تبریک سالروز حماسه فتح خرمشهر خاطرنشان کرد: زنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس به‌خوبی مسئولیت خود را انجام دادند و پیروزی‌های بزرگی را به دست آوردند.

وی تصریح کرد: زنان چه در ابتدای انقلاب به‌عنوان تک ور با سلاحشان حضور پیدا می‌کردند و سنگر به سنگر می‌جنگیدند و چه در دوران دفاع مقدس که در زمینه‌های مختلف ازجمله در پشتیبانی جبهه جنگ فعالیت می‌کردند؛ نقشی کاملاً برجسته، سازنده و مؤثری را ایفا ‌کردند.

سردار جمیری افزود: اما آنچه اهمیت دارد این است که امروز باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که راه شهدا ادامه داشته باشد؛ دشمن حساسیت خانواده را خوب تشخیص داده است و بخش عمده‌ای از تهدیداتش را در قالب عملیات نرم بر روی جوانان، خانواده و به‌خصوص بانوان ما متمرکز کرده است.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد است زنان کشورمان را از آن روحیه انقلابی دور کرده و هویت آن‌ها را بگیرد، گفت: دشمن توطئه‌های مختلفی را در جوامع و به‌خصوص در فضای مجازی پیاده کرده است؛ متأسفانه در برخی موارد از داخل هم خواسته یا ناخواسته به دشمن کمک می‌کنند.


این مقام مسئول با تأکید بر نقش برجسته بانوان در ادامه دادن راه شهدا و رزمندگان تصریح کرد: زنان باید تلاش کنند تا ضمن بالا بردن بصیرت خود در جامعه هم بصیرت افزایی کنند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد اظهار کرد: رمز موفقیت در ادامه دادن راه شهدا و رسیدن به پیروزی نهایی گوش‌به‌فرمان ولایت بودن است.

انتهای پیام/ش

 

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری