Skip to Contentوالدین یزدی در آستانه بازگشایی مدارس با دغدغه خرید نوشت افزار مناسب فرهنگ ایرانی اسلامی، از تولید ملی حمایت می کنند.

یزدبانو؛ این روزها بسیاری از خانواده‌ها مشغول تهیه نوشت‌افزار مناسب برای فرزندانشان هستند. خیلی از آن‌ها دغدغه خرید نوشت‌افزار ایرانی برای خود یا فرزندانشان دارند و برایشان مهم است که امسال بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» بوده و باید برای حمایت از کار و کارگر ایرانی از کالای ایرانی استفاده کنند.

نصرت احمدی مدیر پیش‌دبستانی اندیشه غدیر یزد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به جهت یکپارچه بودن، لوازم مصرفی نوآموزان پیش‌دبستانی را خود خریداری می‌کنیم و آن‌ها را از بین نوشت‌افزارهای ایرانی برمی‌گزینیم.

وی با اشاره به اینکه در نوشت‌افزارهای ایرانی از تصاویر قهرمانان ملی و اسلامی استفاده ‌شده است، ادامه داد: یکی از مزایای انتخاب نوشت‌افزار ایرانی از بعد فرهنگی این است که تصاویر استفاده‌شده در نوشت‌افزارها در الگوسازی برای کودکان نقش بسزایی دارد.

احمدی با تأکید بر ضرورت تحقق فرهنگ اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: تولیدات داخلی در بخش نوشت‌افزار برای کاهش وابستگی به نوشت‌افزار خارجی باید باکیفیت بالا تولید شود.

حسین پور یکی از مادران یزدی است که دو فرزند محصل دارد. وی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه قرار است نوشت‌افزارهای فرزندانش برای سال تحصیلی جدید را از نوع ایرانی خریداری کند، اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم والدین برای حمایت از کار و کارگر ایرانی، از نوشت‌افزار ساخت وطن برای فرزندان خود خریداری کنند.

صادقی با تأکید بر ضرورت شخصیت‌سازی اسطوره‌های دینی و ملی خاطر نشان کرد: مرد عنکبوتی ازجمله شخصیت‌های محبوب در نزد فرزندان ما است؛ باید در حوزه قهرمان سازی فعالیت جدی‌تری داشته باشیم چراکه قهرمان دینی و ملی کم نداریم.

فاطمه دهقانی زاده  از دیگر بانوان دارای فرزند محصل است که در خصوص ضرورت استفاده از نوشت‌افزار ایرانی تصریح کرد: باید برای حمایت از کارگران میهنمان به‌ فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی به‌طور جد عمل کنیم؛ اینکه هرکسی خود را جدای از دیگران بداند و پیش خود بگوید با یک گل بهار نمی‌شود، درست نیست؛ همه باید در به دست هم داده و میهن خویش را آباد کنیم.

وی ادامه داد: با خرید نوشت‌افزار ایرانی به رونق تولید کمک خواهیم کرد و در بعدی دیگر سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج خواهیم داد؛ باربی برای سبک زندگی ایرانی اسلامی مناسب نیست؛ باید از تصویر قهرمانان ملی و دینی خود در نوشت‌افزارها، برنامه‌های تلویزیونی و ... استفاده کنیم.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری