بازگشت به صفحه کامل

دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

15 هزار نفر مسئول برگزاری انتخابات در استان یزد هستند


محمد علی شاه حسینی گفت: 15 هزار نفر در 10 شهرستان و 11 بخش مستقل، مسئولیت برگزاری انتخابات را به صورت مستقیم در بخش‌های مختلف اجرایی، نظارت، امنیتی و … بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، محمد علی شاه حسینی  دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات استان یزد گفت: 772 شعبه اخذ رای در استان شامل 600 شعبه ثابت و 172 شعبه سیار آماده اخذ رای هم استانی‌های عزیز هستند و از این تعداد 7 شعبه اخذ رای نیز برای اقلیت در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از ۷۲۲ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد تقریبا 40 هزار نفر رای اولی هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه مردم حضور در پای صندوق های رای را به ساعات پایانی موکول نکنند، عنوان کرد: رای گیری برای انتخابات مجلس از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده و 10 ساعت به طول می انجامد که در صورت لزوم این زمان تمدید می‌شود.

شاه حسینی با بیان اینکه 100 نفر نامزد انتخابات مجلس برای چهار کرسی نمایندگی در استان رقابت می‌کنند، تصریح کرد: تاکنون از لحاظ امنیتی در استان هیچ گزارشی نداشتیم و تمام شعب کار خود را از صبح امروز شروع به کار کرده‌اند.

وی ادامه داد: 15 هزار نفر در 10 شهرستان و 11 بخش مستقل، مسئولیت برگزاری انتخابات را به صورت مستقیم در بخش‌های مختلف اجرایی، نظارت، امنیتی و … بر عهده دارند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.