Skip to Contentکارشناس هواشناسی استان یزد از کاهش دما و یخبندان در استان خبر داد.

به گزارش یزدبانو؛ کارشناس هواشناسی استان یزد در مصاحبه با  خبرنگار ما از کاهش دما و یخبندان در استان طی چند روز آینده خبر داد.

سید عباس میرحسینی طی 24 ساعت گذشته سردترین منطقه در استان را بیداخوید با دمای 13 درجه زیر صفر و گرمترین منطقه را بافق با دمای بیشینه 15 درجه سانتیگراد عنوان کرد.

وی با اعلام این مطلب که بیشترین بارش‌های روز گذشته در استان مربوط به حوزه شیرکوه بوده است، خاطرنشان کرد: منطقه آمحسن ده بالا با بارش 21سانتیمتر برف، دره‌شیر با بارش 16 سانتیمتر برف، نصرآباد با بارش 12 سانتیمتر برف، خود سفلی با بارش 11 سانتیمتر برف، بنادک سادات و منشاد هم با بارش هرکدام 10 سانتیمتر برف مناطقی هستند که بیشترین میزان بارش‌ها در استان را به خود اختصاص داده‌اند.

میرحسینی با بیان اینکه در حوزه خاتم و ابرکوه هم شاهد بارندگی خوبی بودیم، تصریح کرد: اسفندآباد و فراغه در حوزه ابرکوه به ترتیب 7 و 6 میلیمتر بارندگی و توتک و چاهک در حوزه خاتم هر کدام به میزان 9 میلیمتر بارندگی را داشته است.

وی با بیان اینکه میزان بارندگی در ایستگاه فرودگاه یزد 1 و 2 دهم میلیمتر طی 24 ساعت گذشته بوده است، گفت: موج ناپایدار حاکم بر استان از بعد از ظهر امروز به تدریج از مناطق شرقی استان خارج خواهد شد و متعاقبا طی سه شبانه روز آینده در شب و اوایل صبح شاهد سرما و یخبندان در سطح استان خواهیم بود.

انتهای پیام/ش 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری