Skip to Content

مدیر اجرایی اتحادیه عمده فروشان استان یزد:


مدیر اجرایی اتحادیه عمده فروشان استان یزد با رد برخی شایعات در خصوص کمبود کالاهای اساسی در بازار، گفت: کمبودی درزمینه کالاهای اساسی در استان یزد وجود ندارد.

فرهاد نیکونهاد در گفتگو با یزدبانو، گفت: هر چند قیمت اجناس افزایش داشته است؛ اما خوشبختانه کمبود کالایی در استان وجود ندارد و شایعاتی که در این زمینه وجود دارد به دور از واقعیت است.

وی افزود: مشکلاتی درزمینه حمل کالاها وجود دارد؛ اما همچنان موجودی انبارها در استان پاسخگوی نیاز مردم است و کمبودی وجود ندارد، اظهار داشت: 

نیکو نهاد در خصوص افزایش قیمت مواد غذایی گفت: از ابتدای سال تا کنون شاهد افزایش شدید قیمت مواد غذایی هستیم به طوری که بعضی از کالاها از ابتدای سال تا کنون 100 درصد و بعضی 50 درصد افزایش قیمت داشته اند. در مجموع متوسط افزایش قیمت مواد غذایی بین 60 تا 70 درصد بوده است.

وی در خصوص شایعه کمبود روغن در استان گفت: کمبودی در خصوص روغن در بازار نداریم و این کالا به اندازه نیاز مردم استان در بازار وجود دارد.

مدیر اجرایی اتحادیه عمده فروشان یزد با اشاره به شایعه کمبود و گرانی اجناس در فضای مجازی گفت: انتشار این شایعات در جامعه میزان خرید مردم در روزهای گذشته را به شدت افزایش داده بود اما در چند روز گذشته همزمان با کاهش قیمت دلار میزان خریدهای مردم نیز کاهش یافته است.

نیکونهاد در خصوص کاهش قیمت اجناس نیز گفت: هیچ جنس و کالایی با دلار 15 ، 16 و یا 17 هزار تومان تولید و یا وارد نشده است که بخواهد با کاهش قیمت دلار قیمت آن ها نیز کاهش یابد.

انتهای پیام/ق

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری