بازگشت به صفحه کامل

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد تصریح کرد:

موافق نبودن سازمان اوقاف از نام گذاری بازارچه صدرالعلما


زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از هماهنگ نکردن شهرداری با سازمان اوقاف جهت نام گذاری این بازارچه و موافق نبودن اوقاف با این نام گذاری خبر داد.

به گزارش یزدبانو، حجت السلام حسین زارع زاده در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در مورد حواشی نام گذاری بازارچه صدرالعلما گفت: این بازارچه اصلا به صدرالعلما مرتبط نیست و زمین این بازارچه جزء مستغلات شاهزاده فاضل است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: مجموعه ای که در حال حاضر مرمت شده متعلق به شاهزاده فاضل است و هیچ ارتباطی با صدرالعلما ندارد. این زمین جزء مستغلات شاهزاده فاضل بوده است. خانه صدرالعلما و سه خانه خادمی شاهزاده فاضل مجموعه ای است که ما برای ساخت بازارچه با شهرداری یزد قرارداد منعقد کرده ایم.

وی ادامه داد: خانه صدرالعلما کلاٌ جدا و مستقل است و هنوز در فاز اول هیچ اقدامی در خانه صدرالعلما صورت نگرفته است.

زارع زاده اضافه کرد: شهرداری بابت موضوع نام گذاری این بازارچه هیچ هماهنگی با مجموعه اوقاف نکرده است و سازمان اوقاف هم به هیچ عنوان با این نام گذاری موافق نیست.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در پایان گفت: اوقاف شهرستان یزد جهت اعتراض به نام گذاری این بازارچه طی نامه ای اعتراض خود را اعلام کرده است و قرار بر این بوده که این بازارچه به عنوان بازارچه صنایع دستی شاهزاده فاضل نام گذاری شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.