Skip to Content

اواخر آذر ماه؛


در آیین نکوداشت مادران نمونه استان یزد علاوه بر مادران نمونه، زنان تأثیرگذار یزدی هم معرفی خواهند شد.

به گزارش یزدبانو؛ «شکوه نیک نظر»، مدیر موسسه فردا در گفتگو با خبرنگار یزدبانو اذعان کرد: آئین نکوداشت مادران نمونه استان اواخر آذرماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه فراخوان این مراسم نیمه‌های شهریورماه منتشر شد، تصریح کرد: برنامه‌های نهایی برای برگزاری مراسم تجلیل از مادران نمونه انجام‌شده و 10 نفر از افرادی که به شاخص‌های مادر نمونه نزدیک‌تر بودند، انتخاب‌شده‌اند.

نیک نظر با اشاره اینکه انتخاب این افراد از سوی استانداری و اساس شاخص‌های اعلام‌شده انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: فرزند خوب بودن برای والدین- همسری خوب باوفا، مهربان، همدل، همکار و سنگ صبور بودن برای همسر- انجام وظایف و مسئولیت‌های یک مادر در قبال فرزندان به‌خصوص ازلحاظ پرورشی، تربیتی، آموزشی، معنوی، اجتماعی و مسئولیت‌پذیری به نحو احسن و شایسته- شهروند خوب، مردم‌دار و الگو بودن برای سایرین- انجام کار شاخص و متفاوتی که در جامعه اثر مثبت داشته باشد ازجمله شاخص‌های لازم برای انتخاب افراد بود.

وی با تأکید بر اینکه باید مادرانی که شاخص‌های منحصربه‌فردی دارند، شناسایی و به جامعه معرفی شوند تا الگویی برای نسل‌های بعدی باشند، گفت: در آیین نکوداشت مادران نمونه استان یزد علاوه بر مادران نمونه، زنان تأثیرگذار یزدی هم معرفی خواهند شد.

نیک نظر ادامه داد: زنان تأثیرگذار کسانی‌اند که علاوه بر موفقیت‌های شخصی، دغدغه‌های اجتماعی هم دارند و از پتانسیل‌های خود هزینه می‌کنند تا وضعیت جامعه بهتر شود.

مدیر موسسه فردا با اشاره به اینکه «موسسه مردم‌نهاد فردا» به نمایندگی از بنیاد مادر و با همکاری استانداری یزد آیین نکوداشت مادران نمونه استان یزد را برگزار می‌کند، اذعان کرد: این موسسه در بخش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارد و سعی می‌کند با نوآوری و خلاقیت خلأ کارهای انجام‌نشده درزمینهٔ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را پر کند؛ برگزاری دوره‌های مختلف آموزش مهارت‌های زندگی ازجمله این فعالیت‌ها است.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری