Skip to Contentنماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با ارائه امکانات به زنان سرپرست خانوار، آنها را در ایجاد اشتغال پایدار توانمند کنیم.

به گزارش یزدبانو؛ محمد رضا صباغیان روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بهزیستی بافق در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:موفقیت زنان سرپرست خانوار در اشتغال زایی، تضمینی است.
وی با بیان اینکه حضور گسترده زنان سرپرست خانوار درعرصه اقتصادی در شهرستان بافق با توجه به شرایط موجود کم نظیر است گفت: انگیزه کاری بالا همراه با مهارت، این زنان را به اجتماعی کوچک با عملکرد عالی تبدیل کرده است.
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی که به اتفاق رئیس بهزیستی، کارشناسان مرکز اورژانس اجتماعی وامور زنان سرپرست خانوار از روند اشتغال این قشر فعال بازدید می کرد افزود:هم و غم متولیان امر در کشور اشتغال زنان سرپرست خانوار و فعال کردن آنها در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است.
وی با اشاره به اینکه فعالیت زنان سرپرست خانوار در این شهرستان ستودنی است گفت: تلاشمان را در این جهت انجام خواهیم داد که با پیگیری بانوان زحمتکش،تلاش آنها نیز منتهی به فرجام روشنی شود.
صباغیان با بیان اینکه بررسی مسائل معیشتی و درمانی خانواده های تحت پوشش بهزیستی،محور این دیدارها بود خاطر نشان کرد: تلاش و وظایف ما و بهزیستی بر مبنای کاستن رنج و آلام خانواده های آسیب دیده است.
تعداد 64 زن تحت پوشش بهزیستی بافق قرار دارند که از این تعداد 14 نفر شاغل در مشاغل خانگی هستند.
بهزیستی شهرستان بافق 822 نفر نیازمند را زیر پوشش دارد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری