Skip to Contentروز قدس امسال در استان یزد متفاوت تر از سال های گذشته با حضور حماسی و چشم گیر اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش یزدبانو،‌ روز قدس امسال در استان یزد متفاوت تر از سال های گذشته با حضور حماسی و چشم گیر اقشار مختلف مردم برگزار شد.

شهر جهانی یزد مانند همیشه در خلق حماسه پیشتاز بود، در میان سیل خروشان ملت انقلابی و همیشه در صحنه یزد نسل‌های مختلف دیده می‌شوند. از کودکانی که با ذوق فراوان پلاکاردهای دفاع از فلسطین در دست دارند تا پیرمردها و پیرزن‌هایی که کهولت سن و قد خمیده هم مانع حضورشان برای دفاع از قدس شریف نشده است.

اقشار مختلف مردم با در دست داشتن تصاویری از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و همچنین پرچم‌های فلسطین، لبنان و سوریه در حال حرکت به سوی چهار راه شهدا هستند، راهپیمایان یزدی شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «یا‌ایها‌المسلمون، اتحدوا اتحدوا» و ... سر می ‌دهند.

 

**خروش مردم روزه‌ دار میبد در حمایت از قبله اول مسلمین

چهلمین مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه با شعار «روز جهانی قدس؛ پیروزی جبهه مقاومت؛ شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی؛ عزم ملت فلسطین برای بازگشت» و با حضور قشرهای مختلف مردم روزه دار میبد برگزار شد.

ماه مبارک رمضان، دهان روزه و گرمای طاقت فرسا و شدید کویری، هیچکدام باعث نشد تا مردم میبد در پاسخ به دعوت ولی امرشان تعلل کنند.

مردم روزه‌ دار میبد با حضور پرشکوه خود حمایت از آرمان فلسطین را اعلام کرده و تاکید داشتند آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین از سلطه صهیونیستها و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل آرمان بلند انقلاب اسلامی است.

حضور گسترده مردم از اقشار مختلف از جمله زیبایی های راهپیمایی روز قدس در میبد است، مردم از پیر، جوان، توانا و ناتوان، ورزشکار و معلول، معلم، استاد دانشگاه، دانش آموز، دانشجو، کسبه، اصناف، مسئولان، خبرنگاران، هنرمندان، در این راهپیمایی شرکت کردند.

 

**تفت به احترام مظلومیت فلسطین قیام کرد

مردم تفت پرشکوه تر از سال های گذشته در برابر زیاده خواهی های مستکبرین جهان قد علم کردند و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حمایت تمام قد خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

جضور اقشار مختلف مردم، مسئولان، روحانیون وحدت، یکپارچگی و همصدایی را در قبال دستاوردهای نظام رقم زد به ویژه حضور اهل تسنن قابل توجه بود.

این مراسم از پارک بزرگ شهر تا مصلی قدس برگزار شد.

 

**بافقی های دارالشجاعه دلیرانه به میدان حمایت از مظلوم آمدند

مردم بافق با خلق حماسه ای دیگر در امامزاده عبدالله بافق ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، تمام قد از مظلومیت قدس شریف حمایت کردند.

با روشن تر شدن جنایات آمریکا در بیت المقدس حضور مردم بافق پررنگ تر از گذشته رقم خورد.

 

 

**اردکان، سیل خروشان استکبارستیزی

مردم ولایی اردکان با لبیک به رهبر خود زمان شناسی خود را دوباره به اثبات رساندند و با حضور در میدان انقلابی گری و استکبارستیزی انزجار خود را از امریکا و اسراییل جنایت کار اعلام کردند.

حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در این رماسم با شکوه ضمن همبستگی، صحنه ماندگاری را برای اردکان رقم زد.

 

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری