Skip to Content

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد


معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یزد ازاحتمال افتتاح بیمارستان 280تختخوابی شهید رهنمون تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش یزدبانو؛معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یزد ازاحتمال افتتاح بیمارستان 280تختخوابی شهید رهنمون تا پایان سال جاری خبر داد.

دکتر محمدرضا وفائی نسب در مصاحبه با یزدآوا؛ ضمن اعلام این خبر گفت: عملیات ساختمانی این بیمارستان به جز جلو بیمارستان که درروند بهره برداری تاثیری ندارد در حال تکمیل است و تا 15 اسفندماه تحویل دانشگاه می شود.

وفائی نسب ادامه داد: برای تجهیز بیمارستان در حال رایزنی با وزارتخانه هستیم که کمبود بودجه نگرانی هایی را دراین زمینه به وجود آورده است که امیدورایم به زودی برطرف شود.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد تصریح کرد: هرساله در سالروز شهادت شهید رهنمون مراسم یابودی با حضور مقامات لشکری و کشوری در اهواز برگزار می شود که تلاش داریم با رازنی های صورت گرفته این مراسم را امسال در یزد برگزار کنیم و همزمان با این مراسم این بیمارستان را سالروز شهید رهنمون به بهره برداری برسانیم.

وی اضافه شدن بخش های عفونی،اطفال و زنان به بخش های قبلی بیمارستان را از تفاوت های بیمارستان جدیدو قدیم شهید رهنمون دانست و گفت: دربیمارستان شهید رهنمون جدید نسبت به قبل 100تختخواب و نسبت به بیمارستان فعلی 140تختخواب اضافه شده است.

وفائی نسب در خصوص پروژه های دیگر این دانشگاه اظهار داشت: عملیات ساختمانی  کلینیک خاتم الانبیاء با مشارکت خیر محترم و دانشگاه علوم پزشکی تا چند روز آینده به پایان می رسد و پس از تجهیز آماده بهره برداری است.

وی اضافه کرد:پروژه درمانگاه نیر نیز در حال تکمیل است و امیدواریم این پروژه ها تا پایان سال به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ح
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری