یزدبانو یزدبانو

نخرید، نخورید و مصرف نکنید!

newsitem

گرانی کالاهای اساسی و مصرفی مردم در طول سال‌های ریاست جمهوری حسن روحانی تبدیل به یک رویه ثابت شده و مردم اساسا اگر روزی بیدار شوند و خبری از گرانی یا کمیابی یک کالا نشنوند متعجب می‌شوند.

همه سود بنیاد برای مستضعفان است

newsitem

رئیس بنیاد مستضعفان در آیین افتتاح همزمان ۵ پروژه دامپروری کشور با اشاره به تحریم این بنیاد توسط امریکایی ها و تحریم 3 باره خود توسط ترامپ گفت: این تحریم ها دلیلی جز تمرکز بنیاد مستضعفان بر نقاط کلیدی...

معمای اقتصاد ایران

newsitem

این که ما چرا با این‌همه نعمت خدادادی نتوانسته‌ایم یک زندگی شرافتمندانه اقتصادی برای مردم مهیا کنیم، یک سؤال کلیدی است. پاسخ این سؤال کلیدی در دو کلمه خلاصه می‌شود؛ «تعارض منافع».

«پایان خوب» دولت نه به قیمت «آغاز بد برای مردم»

newsitem

این نگرانی وجود دارد که دولت بخواهد صرفاً به این دلیل که خاطره خوشی از خود برای مردم به یادگار بگذارد، تعهدات پر هزینه‌ای را ایجاد کند و هزینه‌های جدیدی به کشور تحمیل شود.

کمترین و بیشترین نرخ بیکاری برای کدام استان ها است؟

newsitem

در بین استان های کشور, ایلام و خراسان رضوی با ۵.۱ درصد, خراسان جنوبی۶.۶ درصد، سمنان ۶.۷ درصد کمترین نرخ بیکاری و استان های آذربایجان غربی خوزستان و هرمزگان بیشترین نرخ بیکاری را دارند.

زیان ۴۰درصدی پالایش یکم

newsitem

از زمان عرضه صندوق قابل معامله پالایش یکم تا امروز، ضرر ۴۰ درصدی به سهامداران این صندوق وارد شده و هیچ کس از جمله وزیر اقتصاد پاسخگوی ریزش مداوم قیمت این صندوق دولتی نیست.

تصمیم‌گیری قرارگاه کرونا برای دهه‌فجر و عید نوروز

newsitem

فرمانده قرارگاه عملیاتی کرونا، به تشریح مهم ترین موضوعات مورد بحث در هفتمین جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا پرداخت.

توصیه رهبر انقلاب به قالیباف

newsitem

رئیس مجلس گفت: رهبر انقلاب به بنده فرمودند که حتما این سفرهای استانی را، اولویت بدانید و بروید. اساس انقلاب این است که در بین مردم باشید، شرایط سخت مردم را بدانید و مردم در روزهای سخت، روسای قوا را کن

سیاسی‌کاری با اطلاعیه «خرید واکسن»

newsitem

مسوؤل اتاق فکر مدیریت بحران کرونا در استان تهران گفت: برخی گروه‌ها با اطلاعیه «خرید واکسن» درحال تلاش برای سرپوش گذاشتن بر عملکرد ضعیف خود هستند.

دستورالعمل برگزاری عزای ایام فاطمیه در استان یزد

newsitem

دستورالعمل برگزاری ایام فاطمیه از سوی ستاد مقابله با کرونای استان اعلام شد.

شمارش معکوس برای دسترسی به واکسن ایرانی

newsitem

مطالعه برای ساخت واکسن کرونا در ایران که از چند ماه قبل و همزمان با سایر کشورهای جهان آغاز شده است، حالا به روزهای خوبی رسیده است.

پیگیری یارانه ۱۲۰ هزار تومانی اقشار کم درآمد توسط قالیباف

newsitem

در پی نظارت میدانی رئیس مجلس از محله امام زاده یحیی(ع) تهران و ادعای بی‌خبری برخی محرومان این منطقه از یارانه ۱۲۰ هزار تومانی که توسط مجلس مصوب شده است، قالیباف خواستار بررسی اجرای این قانون شد.

صادر شدن آب سنگین ایران به 8 کشور جهان

newsitem

سخنگوی سازمان انرژی هسته ای ایران گفت: هم اکنون آب سنگین به میزان مورد نیاز در کشور تولید می شود و حتی آب سنگین ایران به حدود ۸ کشور جهان صادر می شود.

بدعت جدید دولت برای پوشش کسری بودجه جاری

newsitem

انتشار اوراق قرضه برای جبران کسری بودجه جاری بدعت خطرناکی است که دولت را بر سر دوراهی تورم یا ورشکستگی قرار خواهد داد. انتشار اوراق جهت مصارف زیرساختی از قبیل پروژه‌های کلان عمرانی خطر بسیار کمتری دار

چرا باید به واکسنی که با فناوری ناآزموده تولید شده اعتماد کنیم؟

newsitem

رئیس فرهنگستان علوم پزشکی گفت: نگرانیم که سازمان بهداشت جهانی به نفع فناوری آمریکا که به طور کافی آزمایش نشده است و می‌تواند جان بسیاری از مردم جهان را به خطر بیندازد تمایل پیدا کرده است.

مخالفت آب منطقه ای با احداث معدن همیجان

newsitem

جوادیان زاده مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد از بررسی دقیق معدن همیجان و جلو گیری از آسیب رساندن به منابع آب زیرزمینی در استان یزد خبرداد.

رتبه ایران در ثبت کارآزمایی بالینی کرونا

newsitem

وزیر بهداشت درباره رتبه ایران در ثبت کارآزمایی بالینی کرونا گفت: دلیل آن این است که هیچ کشوری در منطقه مانند ایران نظام ثبت داده ندارد و اطلاق موش آزمایشگاهی به مردم کمال بی انصافی است.

تغییر نام سه راه آتشنشان به تقاطع دفاع مقدس/ ساخت المان خاص در یکی از میدان های شاخص استان یزد

newsitem

صادقیان دبیر کمیته گنجینه، یادمان، مهندسی و باغ موزه کنگره 4 هزار شهید استان یزد از تغییر نام سه راه آتشنشان به تقاطع دفاع مقدس و ساخت یک المان خاص در یکی از میدان های استان یزد در راستای کنگره ملی...

تورم ۵۰ درصدی کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی

newsitem

چند نرخی بودن ارز منشاء فسادهای گسترده و به هم‌ریختگی بازارها به دلیل دلالی شده است، پیشنهاد می‌شود اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات متوقف و منابع مالی این بخش به نیازمندان پرداخت شود.

واکسن نزنید، فلج کنید!

newsitem

اعضای این شبکه،از رنج ملت ما خوشحال، و از موفقیت‌هایش ناراحت می‌شوند.این واقعیت را هنگام موفقیت در تست اول واکسن کرونا،تولید بنزین، سوخت 20درصد، موشک‌های پیشرفته و ارسال ماهواره به فضا دیده ایم.

تمایل ۷۲ درصدی مردم به تزریق واکسن ایرانی کرونا

newsitem

بر اساس پژوهش مرکز افکار سنجی ایرانیان حدود ۶۰ درصد پاسخگویان به یک نظرسنجی اظهار کرده‌اند که امید زیادی نسبت به تولید واکسن کرونا توسط دانشمندان و شرکت‌های ایرانی دارند.

روز دفن دموکراسی در آمریکا

newsitem

بایدن، نماد رئیس‌جمهور «منتخب» با ۷۸ میلیون رأی می‌گوید: ترامپ تروریست است و کسانی که به کنگره حمله کردند تروریست هستند.

وزیر بهداشت دو روز قبل از رهبر انقلاب درباره واکسن چه گفت؟

newsitem

وزیر بهداشت دو روز قبل از سخنان رهبر انقلاب گفت: اینکه برخی عزیزان در واکسن خارجی تردید دارند، باید این نکته را عرض کنم که بنده که الان در خدمت شما هستم امکان ندارد زیربار چنین دریوزگی بروم.

پرنده‌هایی که حافظ آسمان ایران هستند

newsitem

حدود ۳۲ کشور در حال ساخت و گسترش ۲۵۰ مدل پهپادهای اکتشافی هستند که نظام جمهوری اسلامی ایران در لبه فناوری به ویژه در ساخت انواع پهپاد قرار دارد.

فیلم/ نماهنگ به وقت دلتنگی

newsitem

نماهنگ به وقت دلتنگی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی تقدیم می کند.

فیلم/ بزرگداشت شهید سلیمانی و شهید ابومهندس

newsitem

گروه سرود شمیم آسمان به مناسبت بزرگداشت شهید سلیمانی و شهید ابومهندس و شهدای همراه تقدیم می کند.

توزیع 15سری جهیزیه بین زوج های نیازمند/ توزیع 1500 بسته معیشتی میان نیازمندان

newsitem

اسلامی دبیر کمیته پشتیبانی مردمی کنگره 4هزار شهید استان یزد از توزیع 15 سری جهیزیه، 1500 بسته معیشتی و 400 بسته آموزشی میان نیازمندان در راستای دومین کنگره 4هزار شهید استان یزد خبرداد.

فتنه ۸۸، کارمای ۹۹

newsitem

آنچه آمریکایی‌ها در فتنه سال ۸۸ برای ایران تجویز کردند چهارشنبه شب در واشنگتن تجربه کردند

رئیسی در کرمانشاه قالیباف در شهرکرد روحانی در ولنجک

newsitem

گردش ایام، روزهایی را در مدیریت کشور به ارمغان آورده است که هر روز شاهد آشکار شدن نوع مدیریت دو تفکر «به انتظار غرب نشستن» و «مردم را به میدان آوردن برای حل مشکلات» هستیم.

شلیک موشک آذرخش از پهپاد کرار و انهدام اهداف متخاصم

newsitem

در دومین روز از تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش و در اجرای مراحل عملیاتی این تمرین، پهپاد کرار رهگیر نیروی پدافند هوایی ارتش با موفقیت عملیات رهگیری هوایی و انهدام اهداف متخاصم را اجرا کرد.

بازدارندگی امنیت‌آفرین

newsitem

بازدارندگی، ضامن امنیت ملی کشور بوده و تقویت روزافزون توان دفاعی یک راهبرد پایدار است که تجربیات ناشی از جنگ تحمیلی و تحرکات بعدی آمریکا در منطقه، هرچه بیشتر مسئولان را به این ضرورت واقف ساخت.

رعایت ۸۶ درصدی پروتکل‌های بهداشتی

newsitem

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مازندران بر خلاف سایر نقاط کشور به تازگی وارد پیک سوم کرونا شده است.

FATF تنها تعهدات ایران را افزایش می‌دهد

newsitem

یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه پیوستن به کنوانسیون‌های FATF هیچ مشکلی از کشور را حل نخواهد کرد، گفت: پیوستن به معاهدات FATF تنها تعهدات ایران را افزایش خواهد داد.

برنامه‌های کمیته دانشگاهیان دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد

newsitem

کمیته علمی دانشگاهیان دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد با حضور اعضا، در تالار اندیشه دانشگاه یزد تشکیل جلسه داد.

حاج قاسم گفت به سمت آمریکایی‌ها شلیک کن

newsitem

آنچه در ادامه می‌خوانید گفتگو با سردار نوعی اقدم است که روایتی از عشق و سرگشتگی او میان دو نام پرافتخار است؛ آقا مهدی و حاج قاسم.

توقیف ۷ میلیون دلار از دارایی های ایران در امارات

newsitem

وزارت دادگستری آمریکا از توافق این کشور با امارات برای توقیف ۷ میلیون دلار از دارایی های ایرانیان که قصد دور زدن تحریم ها از طریق این کشور را داشته اند به نفع قربانیان تروریسم خبر داد.

برگزاری 12 یادواره شهدا در استان یزد

newsitem

دهقان دبیر کمیته امور شهرستان ها و یادواره ها در کنگره 4 هزار شهید استان یزد از برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ها با عنوان خدمات رسانی در راستای کنگره ملی شهدا خبرداد.

گزارش‌های محرمانه از خودکشی داوطلبان کنکور

newsitem

وزیر اسبق آموزش و پرورش: در سال های گذشته در بولتن های محرمانه اخباری از خودکشی دهها نفر از داوطلبان کنکور داشتیم که به علت شکست، سرکوب و تحقیر در خانواده این کار را انجام داده بودند.

ناخنک ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی دولت به یارانه سوم

newsitem

با وجود اینکه قرار بود طبق توافق مجلس و دولت، برای ۴۰ میلیون نفر یارانه سوم پرداخت شود اما دولت تنها یارانه ۳۴ میلیون نفر را واریز کرد.

نمایش 1 - 40 از 27,905 نتیجه
آیتم در هر صفحه 40
از 698